Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

"Mężczyzna jest panem domu, lecz w domu winna panować kobieta."
— Marie von Ebner-Eschenbach

offlinenaszemiejsce blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: NULL
91020 odwiedzin | wpisów: 90, komentarzy: 543, obserwuje: 143
 

Pomóżcie w wyborze.

autor: naszemiejsce blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Kolejny trudny wybór - tapeta do sypialni.

Chciałam, żeby była z motywem kwiatowym w stylu glamour, nie wszystkie jednak mi się podobają, większość jest strasznie przesadzona i ordynarna. Chciałam coś delikatnego, bo nie lubię wzorzystych motywów we wnętrzach. Tym bardziej do kwiatów ciężko przekonać R. W sypialni chciałam osiągnąć efekt delikatnego glamour zmieszanego z nowoczesnością. Trochę się boję efektu, bo na to pomieszczenie nie mieliśmy projektu, w zasadzie to nasza radosna twórczość i mam obawy czy wszystko będzie do siebie pasowało.

wybraliśmy trzy tapety:

1.

Jest droga, nie wiem czy warto za nią przepłacać, dodatkowo długo trzeba czekać. Podoba mi się, nawet bardzo... jeszcze bardziej podoba się R. dla niego to nr. 1. a tak przy okazji, chyba zdecydujemy się też na ten żyrandol.

blog budowlany - mojabudowa.pl

2.

kolejny wzór dla mnie w zasadzie nie ma związku ze stylem glamour, wg mnie w ogóle nie będzie pasował, ale jako wzór jest na prawdę fajny i bardzo nowoczesny, chyba za bardzo!?!

blog budowlany - mojabudowa.pl

3.

ostatni, to w zasadzie kompromis, R. nie jest zachwycony, za duże te kwiaty i mocno rzucają się w oczy. Moim zdaniem duży wzór sprawia, że ta tapeta nie jest jarmarkowa. Poza tym faliste wypukłe linie dodają jej nowoczesności. Ja bym się chyba na nią zdecydowała, ale boję się podjąć ostateczną decyzję, kiedy R. nie jest przekonany.

blog budowlany - mojabudowa.pl

Dlatego koniecznie musicie pomóc... :}


Przy urlopie...

autor: naszemiejsce blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Nawet nie wiecie jak ja nie nawidzę tego panelu do wypisywania posta na bloga... Tyle już razy skasował mi się cały wywód jaki napisałam, że nie umiem zliczyć! A wtedy człowieka szlak jasny trafi, bo się namęczył a tu w jedną sekundę AUT! Moderator definitywnie powinien coś z tym zrobić, bo jak się strona zawiesi to powinna być mozliwość powrotu do poprzedniej strony z historią, która się tam zapisała. Na wielu stronach tak to działa, a tu średniowiecze i irytacja jakby na budowie było ich mało!

Nie chce mi sie drugi raz powtarzać całego wywodu więc w skrócie. Cały urlop pracujemy, zamiast wypoczywać, ale tak już jest u budowlańców więc się z tym pogodziliśmy. Sporo zostało zrobione, głównie w sypialni. Przywieźli panele na całą górę - koszt 3000zł, brakuje tylko korka i można układać.

Był ostatnio stolaż, który zrobi drzwi do garderoby 450zł, będą na piątek. Cieszę się, bo to oznacza, że będzie można zakończyć sprawę budowania.

R. przy sypialni się strasznie natrudził, z tymi wszystkimi konstrukcjami, gładzeniem i docieraniem, ale efekt zapowiada się super... zresztą oceńcie sami!

blog budowlany - mojabudowa.pl

 

blog budowlany - mojabudowa.pl

 

blog budowlany - mojabudowa.pl

 

blog budowlany - mojabudowa.pl

 


Oświetlenie w holu

autor: naszemiejsce blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Mąż po raz kolejny został bohaterem w swoim domu... chyba zacznę dawać mu dyplomy za kolejne wykonane zadania:]

Oprawy założone,światełka wyglądają świetnie. Polecam te oprawki nie są tak drogie jak inne w tym stylu, a wyglądają na prawdę świetnie (kanlux Seidy).

blog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.pl