Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

"Mężczyzna jest panem domu, lecz w domu winna panować kobieta."
— Marie von Ebner-Eschenbach

offlinenaszemiejsce blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: NULL
86104 odwiedzin | wpisów: 90, komentarzy: 543, obserwuje: 143

płytki - łazienka górna!

autor: naszemiejsce blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Przyszło nam zmierzyć się z problemem wyboru płytki do górnej łazienki. Nazywam to problemem, bo niestety pojawiły się dwie przeszkody... po pierwsze kasy coraz mniej, a po drugie nasza wybredność co do płytek nie zna granic!! :P Mamy konkretnie sprecyzowane oczekiwania, a potencjalnych kandydatów najczęściej brak, albo odstraszają ceną na maksa!! I tu pojawiła się miła niespodzianka w postaci płytki Marconi Ardesia. Idealnie pasuje do naszej definicji nowoczesnych pomieszczeń, jest avangardowa i oryginalna, do tej pory nigdzie nie widziałam takiej płytki, w realu wygląda po prostu genialnie... nawet się nie spodziewałam, bo zdjęcie w sumie aż tak nie zachwyca!! No i to co najważniejsze jak dla nas jest mega tania!! W porównaniu do snake'a czy titana, które ułożono na dole!! No więc gęba się śmieje, czekamy na wycenę i sprawdzenie dostępności i będziemy zamawiać. A znaleźliśmy je zupełnie przypadkiem, całkiem zniechęceni i zdegustowani tym co oferuje nam rynek płytek czarnych i białych!! :P Jak to los płata człowiekowi takie małe niewinne i przyjemne w konsekwencjach figle :P No to poniżej prezentacja tej oto wyczekiwanej płytki:

blog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.pl


Pomocy!!!

autor: naszemiejsce blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Błagam blogowicze, pomóżcie... szukamy płytek (jak poniżej na zdjęciu)... wiem, że gdzieś je widziałam w sklepach, ale nie pamiętam co to była za płytka... gdzieś w necie znalazłam, że marazzi, ale to chyba ściema bo przejżałam katalogi i nie znalazłam takiej kolekcji... może ktoś miał styczność z tą płytką i może pomóc?!?

blog budowlany - mojabudowa.pl


c.d.

autor: naszemiejsce blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Po tych wszystkich brudnych robotach (niestety niektóre jeszcze trwają - nieszczęsne ocieplanie poddasza, które robimy sami chyba nas zabije!!!) dużo radości przynosi taki piękny widok jak łazienka w płytkach... postępy nie są duże, na dodatek glazurnik teraz na tydzień zmył się do innych inwestorów:/ Wiedzieliśmy, że to nastąpi, ale jakoś tak smutno, że nie ma postępów:] No to ponieżej nowa wersja łazieneczki!

blog budowlany - mojabudowa.pl

 

blog budowlany - mojabudowa.pl


Już są:] Płytki w łazience...

autor: naszemiejsce blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Na razie oko cieszy tylko jedna ściana, ale to prawdziwa radość. Płytki według mnie są genialne!!!

blog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.plobiecane zdjęcie schodkablog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.pla tu wyczekiwana łazienkablog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.pl